ГЛАВНАЯ | СПРАВОЧНИК | ВОПРОСЫ И ОТВЕТЫ | КАРТА САЙТА

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Земельного кодексу України

Категория: Законодательство | Четверг 18 февраля 2010 1:50 пп

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Земельного кодексу України

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 2003, N 28, ст.213 )

Верховна Рада України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Пункт 8 розділу X “Перехідні положення” Земельного кодексу України (2768-14) (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 3-4, ст. 27) доповнити абзацами такого Воровать не хорошо*Ворова*ть н%е хорошо змісту:

“Члени колективних сільськогосподарських підприємств, сільськогосподарських кооперативів, сільськогосподарських акціонерних товариств, а також пенсіонери з їх числа, які на час набрання чинності цим Кодексом не приватизували земельні ділянки шляхом оформлення права на земельну частку (пай), мають право на їх приватизацію в порядку, встановленому статтями 25 та 118 цього Кодексу. В сільськогосподарських Воровать№ не хорошо%Воровать не% хорошо акціонерних товариствах право на земельну частку (пай) мають лише їх члени, які працюють у товаристві, а також пенсіонери з їх числа.

При обчисленні розміру земельної частки (паю) враховуються сільськогосподарські угіддя, які були передані в оренду із земель державної чи комунальної власності або які на час набрання чинності Земельним кодексом України Воровать не хорош*о%Вороват№ь не хорошо належали цим підприємствам на праві колективної власності чи перебували у постійному користуванні, за винятком земель, що не підлягають приватизації або залишаються у державній чи комунальній власності відповідно до цього Кодексу”.

2. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 3 квітня 2003 року N 675-IV Воровать не хор№ошо*Воровать не* хорошо

Мой блог находят по следующим фразам

Popularity: 1%

Распечатать страницу Метки:

Понравилась статья? Подпишись на RSS Строительная компания Нитон Плюс

Похожие публикации на сайте:


Нет комментариев

Комментариев нет.

RSS-лента комментариев к данной записи.

Извините, комментарии к записи закрыты.